Hinnad

Meie teenuste hindamine on alati paindlik ja kliendikeskne. Meie töödele kehtib tunnihind 50 eurot. Siiski on oluline rõhutada, et lõplik hind sõltub teie konkreetsetest vajadustest ja tööde mahust. Arvestame alati klientide individuaalsete vajadustega ning oleme valmis läbirääkimiste käigus leidma parima lahenduse, mis sobib teie ettevõtte ja eelarvega.

Näiteks, kui olete väikeettevõtja, kellel on umbes 20 ostu- ja müügiarvet kalendrikuus ning teil ei ole keerulisi raamatupidamistehinguid, siis on meie kuutasu väga taskukohane. Teie jaoks kehtib kuutasuks vaid 50 eurot. See sisaldab teie igakuiste arvete raamatupidamist ja vajalikke aruandeid.

Kui teie ettevõte on suurem ja vajab keerukamat raamatupidamisteenust, sealhulgas käibemaksu- ja töötasuarvestust, siis oleme valmis pakkuma teile laiemapõhjalist teenust. Teie jaoks võib kuutasu ulatuda umbes 80 euroni, sõltuvalt teie täpsetest vajadustest ja tööde mahust. Meie meeskond aitab teil hoida kõik finantsprotsessid korras ja tagab, et kõik maksudega seotud nõuded täidetakse õigeaegselt ja täpselt.

Kui näiteks olete MTÜ ja vajate ainult aastaaruandeid, siis pakume spetsiaalset aastase tasuga paketti alates 110 eurost aastas. See pakett hõlmab aastaaruande koostamist vastavalt kehtivatele õigusnormidele ja standarditele ning tagab, et teie finantsandmed on korrektsed ja õigeaegselt esitatud.

Oleme valmis kohandama meie raamatupidamisteenuseid vastavalt teie ettevõtte suurusele ja spetsiifilistele nõuetele. Teie rahulolu on meie jaoks prioriteet ja me töötame alati selle nimel, et pakkuda teile parimat võimalikku raamatupidamisteenust.

Kui soovite saada täpsemat teavet meie hindade ja teenuste kohta või alustada arutelu teie ettevõtte konkreetsete vajaduste üle, võtke meiega ühendust.

* Ülalnimetatud hindadele lisandub käibemaks